SZKOŁA TRENERÓW WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH VIII EDYCJA ROZSZERZONA – Holistyczne podejście do pracy z grupą Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji STWUP!
SZKOŁA TRENERÓW WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH
VIII EDYCJA ROZSZERZONA – Holistyczne podejście do pracy z grupą
Zapraszamy!

Naszą ideą jest holistyczny rozwój człowieka w obszarze CIAŁA – UMYSŁU – DUSZY. Chcemy aby osoba przygotowująca się do zawodu trenera mogła oprócz konkretnych narzędzi i umiejętności trenerskich, także poprzez własny rozwój doświadczyć holistycznego podejścia do jednostki.

W związku z tym kolejną edycję STWUP rozszerzamy o nowe treści!

Szkoła Trenerów Warsztatów Umiejętności Psychospołecznych profesjonalnie przygotuje Cię do prowadzenia zajęć warsztatowych i szkoleniowych dla wszystkich typów i rodzajów grup. Proponujemy zajęcia prowadzone metodami aktywnymi z wykorzystaniem technik, narzędzi i form pracy, którymi posługujemy się w naszej pracy szkoleniowo-warsztatowej. Na zajęciach poznasz specyfikę pracy z grupą, specyfikę rozwojową poszczególnych grup wiekowych, nabędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące budowania scenariuszy, poznasz metody, formy, techniki pracy z grupą, poznasz psychospołeczne czynniki warunkujące różnorodne zachowania uczestników grup. Poszerzysz także swój warsztat trenerski o elementy własnego rozwoju osobistego m.in. uczestnictwo w rocznym procesie grupowym, elementy dramy, trening redukcji stresu oparty na uważności – mindfulness, praca z ciałem, rozwój intuicji poprzez ruch, ekspresję twórczą, malowanie. Poprzez praktykę nabędziesz doświadczeń niezbędnych w pracy trenerskiej, pozyskasz nowe umiejętności czyniące pracę trenera atrakcyjną, efektywną, twórczą i satysfakcjonującą zarówno Ciebie jak i Twoich odbiorców.

Zajęcia w szczególności skierowane do:
Absolwentów lub studentów kierunków psychologicznych, pedagogicznych, humanistycznych lub innych chcących pracować w przyszłości z grupą oraz inne osoby dorosłe chcące rozszerzyć swój warsztat w pracy z grupą.

Zakres tematyczny i godzinowy zajęć teoretycznych spełnia wymogi PTPu
i umożliwia ubieganie się o rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czas trwania: luty 2020 – styczeń 2021

Start

28-29.02-1.03 – warsztat integracyjny

Zapisy

Inwestycja:

  • 5400 zł – dla osób wpłacających jednorazowo pełną kwotę,
  • 5600 zł – dla osób wpłacających w dwóch ratach: (2 x 2800zl),
  • 6000 zł – dla osób wpłacających miesięcznie: 500 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca)

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto Fundacji. Zaliczka jest zwrotna do miesiąca (30 dni) przed rozpoczęciem kursu, po tym czasie przepada. Wszystkie wpłaty należy wnosić na rachunek bankowy lub gotówką.

Fundacja Kierunek Rozwój

RaiffeissenPOLBANK 45 1750 0012 0000 0000 2755 8836

Tytuł przelewu: STWUP – Imię i Nazwisko uczestnika

Więcej informacji o programie i szczegółach STWUP znajdziesz na stronie warsztatu TUTAJ!