Rozwojowe Wakacje 2020! Nabór ruszył!

Ruszył nabór na nasze tegoroczne wakacje 🙂

Dwa piękne miejsca w naturze:

Mazury – Lidzbark Welski – turnusy:

  • 27.06.2020-7.07.2020
  • 7.07-17.07.2020
  • inwestycja 1890zł/os

Morze – Krynica Morska – turnusy:

  • więcej informacji wkrótce

Kolonie są dla dzieci klas I-VI Szkoły Podstawowej

ZGŁOSZENIA DO POŁOWY CZERWCA!

Wybierz holistyczny rozwój osobisty dla swojego dziecka!

Fundacja Kierunek Rozwój od siedmiu lat jest organizatorem rozwojowych kolonii dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat do skorzystania w ramach naszej oferty z atrakcyjnego i wartościowego wypoczynku w ramach „Rozwojowych Wakacji”.

Misja i cel „Rozwojowych Wakacji”

…to stwarzanie Twojemu dziecku okazji do rozwoju  fizycznego i psychospołecznego w atmosferze wypełnionej atrakcjami, zabawą, radością, dobrą energią i kreatywnością. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby uczestnicy kolonii dobrze się bawili i czuli w swoim towarzystwie, a po wyjeździe byli wypoczęci i przepełnieni pozytywną energią 

Propozycja „Rozwojowe Wakacje”

…jest wynikiem wieloletnich doświadczeń zarówno codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą jak i pracy w warunkach kolonijnych podczas wakacji.

Nasze dotychczasowe obserwacje pomogły nam tak dobrać i skonstruować program kolonii, by w pełni odpowiadał na oczekiwania i potrzeby dzieci oraz rodziców.  Wraz z ośrodkiem rozwojowym CUD GROCHÓW wspólnie stworzyliśmy ofertę wypoczynku łączącą elementy sportu i rekreacji, kreatywności i działań artystycznych, jak i umiejętności relaksacji poprzez jogę i podejście mindfulness.

Program „Rozwojowych Wakacji”

…przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju osobistego dziecka. Jest to unikatowa oferta na rynku ofert kolonijnych łącząca rozwój dziecka w 3 głównych obszarach:

  • kreatywność i rozwój osobisty
  • joga i mindulness
  • sport i rekreacja

Szczegółowy opis realizowanego programu w znajdziesz w zakładkach o koloniach – mazury i o koloniach – morze.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań drogą mailową, telefoniczną a także poprzez nasz profil na Facebooku.