Z kim spędzisz czas na Krecie?

🌺Anna Rogowska
Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać.
Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. Jestem inicjatorką Krąg Kobiet dla terapeutek
Więcej o Ani czytaj TUTAJ.

🌺Magda i Marek Tokarscy – CreteYourLife – część krajoznawcza
Niezwykli, odważni, ciepli i kreatywni ludzie, którzy zostawili bezpieczne, przewidywalne, wygodne życie w Polsce i zaczęli od nowa – właśnie tu na Krecie. Kreta była ich miłością od pierwszego wejrzenia, od pierwszego pobytu w 1997r.
Spędzali tu wiernie każde wakacje od 20 lat. A zamieszkanie na tej wyspie stało się ich marzeniem, jednym z tych nie-do-spełnienia. A jednak dwa lata temu poszli za tym marzeniem, zamieszkali na Krecie i założyli małe biuro podróży, specjalizujące się w organizacji warsztatów, w wędrówkach i wycieczkach autorskich, poza utartymi szlakami.
Ludzie, którzy już po dwóch latach wrośli w kreteński krajobraz, mówią po grecku i z ogromną pasją pokazują swoje ukochane miejsca innym – góry, dzikie plaże, tradycyjne wioski i… ulubione tawerny.
Więcej o CreteYourLife czytaj TUTAJ.