Turnus: 12.07-22.07.2017

Inwestycja:

CENA: 1700 zł/os

RODZEŃSTWO: 1500 zł/os

SZUKAJ PROMOCJI NA MYDEAL! CENA OD 1499 zł/os!

ZGŁOSZENIA DO 10 LIPCA

3 profile do wyboru – wybierz idealny dla Twojego dziecka!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Kierunek Rozwój

…od pięciu lat jest organizatorem rozwojowych kolonii dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do skorzystania w ramach naszej oferty z atrakcyjnego i wartościowego wypoczynku w ramach „Rozwojowych Wakacji”.

 

Misja i cel „Rozwojowych Wakacji”

…to stwarzanie Twojemu dziecku okazji do rozwoju  fizycznego i psychospołecznego w atmosferze wypełnionej atrakcjami, zabawą, radością, dobrą energią i kreatywnością. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby uczestnicy kolonii dobrze się bawili i czuli w swoim towarzystwie a po wyjeździe byli wypoczęci i przepełnieni pozytywną energią 🙂

 

Propozycja „Rozwojowe Wakacje”

…jest wynikiem wieloletnich doświadczeń zarówno codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą jak i pracy w warunkach kolonijnych podczas wakacji.

Nasze dotychczasowe obserwacje pomogły nam tak dobrać i skonstruować program kolonii, by w pełni odpowiadał na oczekiwania i potrzeby dzieci oraz rodziców.  W tym roku do współpracy zaprosiliśmy CUD GROCHÓW – Studio Rozwoju i Edukacji i wspólnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o elementy jogi i mindfulness. Rodzic wraz z dzieckiem ma możliwość wyboru wiodącego motywu kolonii w zależności od preferencji, stąd w ofercie znajdą Państwo profil sport, kreatywność i rozwój osobisty oraz joga i mindfulness.

 

Program „Rozwojowych Wakacji”

…przewiduje aktywny wypoczynek. Jest to unikatowa propozycja dla dzieci i rodziców na rynku ofert kolonijnych. Zadbamy o wypoczynek, atrakcje, ale nie mniej ważnym elementem będzie wspieranie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego.

 

Program kolonii:

8:00 Pobudka
8.30 Śniadanie
10.00 Krąg poranny – omówienie spraw bieżących, zebranie pomysłów
10.30-11.00 Zajęcia profilowe
11.00 -14.00 Czas warsztatów, czas pomysłów dzieci i wychowawców (np. spacery, gry terenowe, wycieczki rowerowe, plażowanie)
14.00 Obiad
14.30-15.30 Przerwa poobiednia
15.30- 17.30 Czas warsztatów, czas pomysłów dzieci i wychowawców (np. spacery, gry terenowe, wycieczki rowerowe, plażowanie)
17.30 – 18.30 Zajęcia profilowe
19:00 – 19:30 Kolacja
19:30 – 20:30 Zajęcia wieczorne: integracja i zabawa
21:00 Wieczorny krąg, przygotowanie się do spania, czytanie książek
21.30 Cisza nocna

 

Ośrodek to…

Kolonie prowadzone są na Mazurach, w Ośrodku Kolonijnym Danusia II, który znajduje się w Lidzbarku Welskim, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w lesie, nad Jeziorem Lidzbarskim. To wielokrotnie sprawdzone przez Fundację miejsce spełniające wszelkie warunki zarówno formalne jak i bytowe. Właściciel ośrodka jest osobą od ponad czterdziestu lat związany z pracą z dziećmi i młodzieżą znający doskonale ich potrzeby i oczekiwania. Okolica, w jakiej znajduje się Ośrodek, sprzyja wszelkim formom rekreacji, wypoczynku i wielu atrakcyjnym formom spędzania czasu. Zapewniamy korzystanie z rowerów, sprzętu wodnego.Dostęna jest plaża z całą infrastrukturą, zjeżdżalnią, boiskami, opieką ratowników, miejscami wydzielonymi do bezpiecznej kąpieli dostosowanymi do indywidualnych umiejętności pływackich.

 

Nasza kadra

…to ludzie na co dzień pracujący z dziećmi, prowadzący zajęcia rozwojowe, psychoedukacyjne w szkołach (psychologowie, pedagodzy, trenerzy rozwojowi) również z wieloletnim doświadczeniem pracy na koloniach i znający zarówno ośrodek, jak i jego okolicę. Kierownikiem kolonii jest Maciej Barczyński – terapeuta, trener, coach. Osoba z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Jest również superwizorem kadry i mentorem wielu wychowawców i trenerów.

 

Wyjazd na kolonie zawsze wzbudza w dziecku emocje, ciekawość a czasem niepokój związany z nowym miejscem i sytuacją. Fundacja Kierunek Rozwój udostępnia Państwu broszurę Niezbędnik uczestnika „Rozwojowych Wakacji”, aby pomóc Państwu i dziecku, jak najlepiej przygotować się do wakacyjnego wypoczynku.

 

Przejdź do zakładki Zgłoszenia i cennik

 

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań drogą mailową, telefoniczną a także poprzez nasz profil na Facebooku.

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

PROFIL SPORT

PROFIL MINDFULNESS I JOGA

PROFIL KREATYWNOŚĆ I ROZWÓJ

 

OPIS OŚRODKA

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICA/OPIEKUNA

KADRA

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

GALERIA ZDJĘĆ

ZGŁOSZENIA I CENNIK