2 turnusy:

5-15.08.2018 – dzieci 13-17 lat

15-25.08.2018 – dzieci 6-12 lat

Inwestycja:

CENA: 1599 zł/os

RODZEŃSTWO: 1399 zł/os

ZGŁOSZENIA DO KOŃCA LIPCA

Wybierz holistyczny rozwój osobisty dla swojego dziecka!

Fundacja Kierunek Rozwój od sześciu lat jest organizatorem rozwojowych kolonii dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku 6-17 lat do skorzystania w ramach naszej oferty z atrakcyjnego i wartościowego wypoczynku w ramach „Rozwojowych Wakacji”.

 

Misja i cel „Rozwojowych Wakacji”

…to stwarzanie Twojemu dziecku okazji do rozwoju  fizycznego i psychospołecznego w atmosferze wypełnionej atrakcjami, zabawą, radością, dobrą energią i kreatywnością. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby uczestnicy kolonii dobrze się bawili i czuli w swoim towarzystwie a po wyjeździe byli wypoczęci i przepełnieni pozytywną energią 🙂

Propozycja „Rozwojowe Wakacje”

…jest wynikiem wieloletnich doświadczeń zarówno codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą jak i pracy w warunkach kolonijnych podczas wakacji.

Nasze dotychczasowe obserwacje pomogły nam tak dobrać i skonstruować program kolonii, by w pełni odpowiadał na oczekiwania i potrzeby dzieci oraz rodziców.  W tym roku do współpracy zaprosiliśmy CUD GROCHÓW i wspólnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o elementy jogi i mindfulness. Rodzic wraz z dzieckiem ma możliwość wyboru wiodącego motywu kolonii w zależności od preferencji i potrzeb rozwojowych dziecka, stąd w ofercie znajdą Państwo profil sport, kreatywność i rozwój osobisty oraz joga i mindfulness.

Program „Rozwojowych Wakacji”

…przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju dziecka. Jest to unikatowa oferta na rynku ofert kolonijnych. Szczegółowy program znajdą Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych profili kolonii.

Kolonie prowadzone są na Mazurach, w Ośrodku Kolonijnym Danusia II, który znajduje się w Lidzbarku Welskim, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w lesie, nad Jeziorem Lidzbarskim. To wielokrotnie sprawdzone przez Fundację miejsce spełniające wszelkie warunki zarówno formalne jak i bytowe. Właściciel ośrodka jest osobą od ponad czterdziestu lat związany z pracą z dziećmi i młodzieżą znający doskonale ich potrzeby i oczekiwania. Okolica, w jakiej znajduje się Ośrodek, sprzyja wszelkim formom rekreacji, wypoczynku i wielu atrakcyjnym formom spędzania czasu. Zapewniamy korzystanie z rowerów, sprzętu wodnego. Posiadamy tam piękną, nowoczesną plażę z całą infrastrukturą, zjeżdżalnią, boiskami, opieką ratowników, miejscami wydzielonymi do bezpiecznej kąpieli dostosowanymi do indywidualnych umiejętności pływackich.

Nasza Kadra

…to ludzie na co dzień pracujący z dziećmi, prowadzący zajęcia rozwojowe, psychoedukacyjne w szkołach (psychologowie, pedagodzy, trenerzy rozwojowi) również z wieloletnim doświadczeniem pracy na koloniach i znający zarówno ośrodek, jak i jego okolicę. Kierownikiem kolonii jest Maciej Barczyński – terapeuta, trener, coach. Osoba z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Jest również superwizorem kadry i mentorem wielu wychowawców i trenerów.

 

Wyjazd na kolonie zawsze wzbudza w dziecku emocje, ciekawość a czasem niepokój związany z nowym miejscem i sytuacją. Fundacja Kierunek Rozwój udostępnia Państwu ważne informacje dla Rodzica i niezbędnik uczestnika „Rozwojowych Wakacji”, aby pomóc Państwu i dziecku, jak najlepiej przygotować się do wakacyjnego wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań drogą mailową, telefoniczną a także poprzez nasz profil na Facebooku.

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

O KOLONIACH

OPIS OŚRODKA

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICA/OPIEKUNA

KADRA

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

GALERIA ZDJĘĆ

ZGŁOSZENIA I CENNIK