Dwa piękne miejsca w naturze:

Mazury – Lidzbark Welski:

  • I turnus: 27.06.2020-7.07.2020
  • II turnus: 7.07-17.07.2020
  • inwestycja 1850 zł/os

Morze – Jarosławiec:

  • I turnus: 6.08-16.08.2020
  • II turnus: 17.08-27.08.2020
  • inwestycja 1890 zł/os

Kolonie są dla dzieci klas I-VI Szkoły Podstawowej

ZGŁOSZENIA DO POŁOWY CZERWCA!

PROMOCJA! -100 pln od ceny regularnej przy wpłacie za całość do końca marca 2020

Wybierz holistyczny rozwój osobisty dla swojego dziecka!

Fundacja Kierunek Rozwój od siedmiu lat jest organizatorem rozwojowych kolonii dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat do skorzystania w ramach naszej oferty z atrakcyjnego i wartościowego wypoczynku w ramach „Rozwojowych Wakacji”.

Misja i cel „Rozwojowych Wakacji”

…to stwarzanie Twojemu dziecku okazji do rozwoju  fizycznego i psychospołecznego w atmosferze wypełnionej atrakcjami, zabawą, radością, dobrą energią i kreatywnością. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby uczestnicy kolonii dobrze się bawili i czuli w swoim towarzystwie, a po wyjeździe byli wypoczęci i przepełnieni pozytywną energią 🙂

Propozycja „Rozwojowe Wakacje”

…jest wynikiem wieloletnich doświadczeń zarówno codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą jak i pracy w warunkach kolonijnych podczas wakacji.

Nasze dotychczasowe obserwacje pomogły nam tak dobrać i skonstruować program kolonii, by w pełni odpowiadał na oczekiwania i potrzeby dzieci oraz rodziców.  Wraz z ośrodkiem rozwojowym CUD GROCHÓW wspólnie stworzyliśmy ofertę wypoczynku łączącą elementy sportu i rekreacji, kreatywności i działań artystycznych, jak i umiejętności relaksacji poprzez jogę i podejście mindfulness.

Program „Rozwojowych Wakacji”

…przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju osobistego dziecka. Jest to unikatowa oferta na rynku ofert kolonijnych łącząca rozwój dziecka w 3 głównych obszarach:

  • kreatywność i rozwój osobisty
  • joga i mindulness
  • sport i rekreacja

Szczegółowy opis realizowanego programu w znajdziesz w zakładkach o koloniach – mazury i o koloniach – morze.

Miejsce

Mazury – Lidzbark Welski – opis ośrodka

Morze – Jarosławiec – opis ośrodka

Nasza Kadra

…to ludzie na co dzień pracujący z dziećmi, prowadzący zajęcia rozwojowe, psychoedukacyjne w szkołach (psychologowie, pedagodzy, trenerzy rozwojowi) również z wieloletnim doświadczeniem pracy na koloniach i znający zarówno ośrodek, jak i jego okolicę. Koordynatorem kolonii jest Maciej Barczyński – terapeuta, trener, coach. Osoba z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Jest również superwizorem kadry i mentorem wielu wychowawców i trenerów.

 

Wyjazd na kolonie zawsze wzbudza w dziecku emocje, ciekawość a czasem niepokój związany z nowym miejscem i sytuacją. Fundacja Kierunek Rozwój udostępnia Państwu ważne informacje dla Rodzica i niezbędnik uczestnika „Rozwojowych Wakacji”, aby pomóc Państwu i dziecku, jak najlepiej przygotować się do wakacyjnego wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań drogą mailową, telefoniczną a także poprzez nasz profil na Facebooku.